Her Katta Ayrı Bir Villa …
Tescilli Bir Proje…

Catta Villa Homes, Antalya’dan kopamayan ama doğayla iç içe yaşamayı sevenler için tasarlandı. Doğal hayatı, tarzınıza uygun şekilde yaşamanızı sağlayacak farklı mimarisi ile eşsiz bir deneyim sunuyor.

20.000 m2’lik geniş bir alan üzerine inşaa edilmekte olup, %80 ‘lik peyzaj ve çevre düzenlemesi ile şehrin karmaşasından kurtulup, doğa  ile iç içe üst düzeybir yaşam  alanı sunmak için tasarlanmıştır.

Trafik gürültüsünden uzak, orman  ve temiz hava ile iç içe, ana arterlere olan yakınlığı ile hem alırken hemde yaşarken kazanacaksınız.

Yeni nesil mimari anlayışı ile beklentilerinizin ötesinde farklı bir  yaşam deneyimi sunuyoruz…

1. Sınıf malzeme ve  işçilik garantisi veren projemizin teknolojik, pratik ve şık dekorasyonu, profesyonel mimarlar eşliğinde hazırlanmıştır.

Siz ve aileniz için temelinden, çatısına kadar tüm ayrıntıları tek tek düşünülmüş, maksimum yaşam alanından yararlanılırken pratik ve etkileyici mimari çözümleri ile diğer projelerden sıyrılmayı başarmıştır.

Sakin, huzurulu ve size özel  inşa edilmiş tüm mekanlarıyla  ailenize keyifli ve kaliteli bir  yaşamın kapısını açıyor …

  • Share: